گت بلاگز Uncategorized چگونه سئو سایت را به بهترین حد خود برسانیم
چگونه سئو سایت را به بهترین حد خود برسانیم

طراحی سایت بر دو اساس بنیادی بنا شده است: خلاقیت و تقلید.
اکثر طراحان سایت مشتاق به در اختیار داشتن و استفاده از به روزترین روش های طراحی و بهینه سازی سایت هستند تا هنگامی که این روش ها همگانی باشند.. برخی مواقع این خلاقیت جای خود را به تعصب بدون مورد می دهد. ولی سفارش می گردد که با نگاهی بزرگ و گسترده از تقلید تعصب گرانه به روش های تازه به این کسب و کار نگاه کنید. در این نوشته در باره روش های بهینه سازی سئو نکاتی را مطرح می نماییم.

هوش مصنوعی
” پادشاه طراحی سایت، محتوای آن است.” همینطور، محتوا اصلی ترین و با اهمیت ترین سویه در طراحی سایت می باشد. در این باره بایست این مورد را نیز لحاظ کنیم که بازدیدکنندگان شما احتمال دارد با دستگاه های گوناگون نظیر تلفن همراه هوشمند، تبلت، لپ تاپ از طراحی سایت شما بهره بگیرند ، پس بایست فعالیت های شما با همه دستگاه ها هماهنگ باشد و کاربر را راضی نگه دارد. در این باره علم هوش مصنوعی روش های گوناگونی به منظور خودکار کردن خیلی از زمینه های طراحی سایت ارائه کرده که استفاده از آن ها به منظور بهینه سازی و سئو سایت دارای اهمیت است.

 

گوناگونی در تنوع بروزرسانی ها
نکته مهم بعدی در موضوع ایجاد محتوا و بهینه سازی سئو سایت تنوع و آپدیت های محتوا می باشد که در طراحی سایت تان عرضه می کنید. در عین توجه به تنوع محتوا که به اشکال و خلاقیت های مختلفی نظیر فیلم، تصویر و انیمیشن عرضه می شود از قاعده ” کاربر پسند بودن ناوبری طراحی سایت ” غفلت ننمایید. برای درک بهتر این موضوع می توانید به صفحه آموزش سئو مراجعه کنید.

 

عکس های درجه یک
در سابق به کارگیری از عکس های موجود و آماده خیلی شایع بود ولی در حال حاضر استفاده از دست نویس ها، دل نوشته ها و طراحی ها و نقاشی های فردی و یکتا اثرگذارتر و با کلاس تر می باشد. با مراعات کردن این روش، شما می توانید با ارتباط دادن برند تجاری تان با این طرحها و تصاویر درجه یک در بازار رقابتی خیلی موفق تر ظاهر شوید.

 

امکانات و گجت های پوشیدنی
توصیه می کینم، که موقع طراحی سایت تان پاسخگو بودن آن در دستگاه های های پوشیدنی و گجت ها را در درجه اهمیت بالایی قرار بدهید. با در نظر داشتن اینکه به کارگیری از این دستگاه ها در حال فزونی است پس برای رسیدن به خواسته کسب و کارتان سفارش می شود هماهنگی و سازگاری با این دستگاه های ورودی ها را در همه قدم های طراحی سایت و سئو سایت تان لحاظ کنید.

فعالیت های اثرگذار
با لحاظ نمودن پاسخگو بودن وب سایت تان به همه دستگته های ورودی در موبایل ها، تبلت ها، ساعت های هوشمند و گجت های پوشیدنی، قاعده ” کاربر پسند” بودن فعالیت های طراحی سایت به یک قانون بنیادی و تاثیر گذار در سئو سایت شما بدل می گردد.
استفاده از انیمیشن های یکتا و درجه یک
سرانجام در نظر داشته باشید که موضوع طراحی سایت در حقیقت به ظاهر سایت شما مربوط می گردد. به نظر بهره گیری از انیمیشن های خاص مناسب ترین انتخاب به منظور سئو سایت تان می باشد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :